Skip to content

Yhdistykset

Satakunnan Reserviläispiirin jäsenyhdistykset, liittyminen linkillä:

 

Harjavallan Reserviläiset
Pj.  Jouko Tupi
Torpparinkatu 22
32810 Peipohja
res.harjavalta@gmail.com
044 549 3121

 

Honkajoen Reserviläiset ry
Siht.  Seppo Sillanpää
Savirannantie 87
38970 Lauhala

 

Huittisten Seudun Reserviläiset ry
Pj. Kalle Tiuttu
Pellonpäänkatu 6
32700 Huittinen
kalle.tiuttu@gmail.com
044 0566 856

 

Kankaanpään Reserviläiset ry
Pj.  Janne Ojala
kankaanpaanres@gmail.com
040 515 7007

 

Karvian Reserviläiset ry
Pj. Pasi Kannisto
Karviankyläntie 496
39965 Karviankylä
pskannisto@gmail.com
040 551 3807

 

Kokemäen Reserviläiset ry
Pj. Veli Lempinen
velilempi@hotmail.com
040 7435645

 

Lavian Seudun Reserviläiset ry
Pj. Asko Knuutila
asko.knuutila@luukku.com

 

Merikarvian Reserviläiset ry
Pj. Sami Hannukainen
sami.hannukainen@hotmail.com

 

Nakkilan Reserviläiset ry
Pj.  Pasi Lahtonen
pasi.lahtonen@tukiranka.fi

 

Noormarkun-Ahlaisten Reserviläiset ry
Pj.  Pasi Rainiola
pasi.rainiola@gmail.com

 

Porin Seudun Reserviläiset ry
Pj.  Jari Multisilta
jari.multisilta@gmail.com
0400 935 359

 

Punkalaitumen Reserviläiset ry
Pj. Mikko Männistö
mikko1mannisto@gmail.com

 

Rauman Seudun Reserviläiset ry
Pj. Jyrki Aikko
Polttimonkatu 18
26100 Rauma
aikkojyrki@outlook.com
044 521 1905

 

Siikaisten Reserviläiset ry
Pj.  Ilkka Lahtinen
Keskukyläntie 433
29810 Siikainen
0400 328 045

 

Säkylän-Köyliön Reservinaliupseerit ry
Pj  Ismo Salo
Mäyrätie 3
27800 Säkylä
0500 748 244

 

Ulvilan Reserviläiset ry
Pj.  Jani Ryynänen
jani.ryynanen@gmail.com